![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Diverse / Bordsben 8597074
*
nr 859 7074
Bordsben
4 st, metall, 1950-tal, höjd: 73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:17:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 18:29:55
1
150 kr
9/11 12:32:17
2
200 kr
10/11 19:24:57
3
300 kr
11/11 10:45:55
1
300 kr
11/11 10:46:47
1
350 kr
11/11 10:59:45
3
Vinnande bud
11/11 13:30:40
1
450 kr
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsben metall
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:24
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:53
-
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28
-
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05
-
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:45
*
Bordsben
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7074
Bordsben
4 st, metall, 1950-tal, höjd: 73 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 18:29:55 | 1 | 150 kr |
9/11 12:32:17 | 2 | 200 kr |
10/11 19:24:57 | 3 | 300 kr |
11/11 10:45:55 | 1 | 300 kr |
11/11 10:46:47 | 1 | 350 kr |
11/11 10:59:45 | 3 | Vinnande bud |
11/11 13:30:40 | 1 | 450 kr |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{6A397493-FB3C-4E07-9D0D-A539D6C2879D}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordsben metall
-
6148 Ankare
Järn. Höjd: 105 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:24 -
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:53 -
6217 Bricka
+ 2 tabletter+ 6 tabletter
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 20:43
-
6068 Hänglås
2 st, Polhem, metall. Längd: 10 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:28 -
4190 Hänglås
Antikt, järn. Med nyckel, Längd: 26 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:05 -
6218 Lampskärmar
3 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:45